Od 2013

lek. wet. Kacper Kubicki

specjalista chorób psów i kotów

Stomatologia psów i kotów

W pojedynkę możemy zrobić tak mało; razem możemy zrobić tak wiele

-Helen Keller

Podczas mojej pracy spotykam nie tylko klientów, ale też osoby profesjonalnie związane z zawodem. Z niektórymi dzielę wspólne cele i sposób myślenia. To właśnie z nimi oraz firmami współpracuję i snuję plany na przyszłość. Miejmy nadzieję, że są to prognozy na dłużej niż na chwilę.

Ewet to jedna z najstarszych klinik w Warszawie. Od ponad 30 lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu medycyny weterynaryjnej. Bazuje na renomowanych specjalistach i zaawansowanym sprzęcie. Dodatkowym atutem jest całodobowość. Stomatologia jest jednym z piorytetów. Cieszę się, że mogę brać udział w tak dużym projekcie i dokładać swoją cegiełkę do referencyjności tej kliniki. 

Firma działający w branży stomatologii ludzkiej od 1994 roku (byłem wtedy w podstawówce). Połączyła nas wspólna chęć zmiany na rynku weterynaryjnych usług stomatologicznych. Wspólnie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania sprzętowe, pomagamy w zdobywaniu przez lekarzy nowych doświadczeń i wiedzy. Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć jako doradca w tym projekcie. Wyposażenie i oferowane rozwiązania przechodzą testy – zarówno podczas mojej pracy, jak i na warsztatach. 

Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej to firma zajmująca się szkoleniem lekarzy weterynarii z różnych dziedzin. Od 2021 roku jestem kierownikiem naukowym działu stomatologii oraz prowadzę warsztaty. Dzięki organizacji oraz rozpoznawalności, MasterVet umożliwia komfortową współpracę. Kursy, które prowadzimy cieszą się dużym zainteresowaniem i mają dobry odbiór. Nasza współpraca to w czystej postaci realizowanie moich postanowień.  

Ta francuska firma to jeden z liderów zaopatrujących specjalistów w sprzęt stomatologiczny i chirurgiczny. Od dłuższego czasu dział weterynaryjny stanowi dla nich ważną gałąź rozwoju, gdzie najnowocześniejsze rozwiązania z medycyny ludzkiej są wdrażane w praktykę weterynaryjną. Używam ich sprzętu do obrazowania – RTG oraz RVG, PIEZOTOME, Unitu stomatologicznego oraz narzędzi stomatologicznych. Podoba mi się wysoka jakość i innowacyjne podejście. 

KUBIWET_PROJEKT_LOGO_BIAŁE_1
W krótkim życiu psa i kota nie ma zbyt wiele miejsca na ból

Bądźmy w kontakcie